Podpoznańskie osiedle firmy Skaland wciąż się rozrasta. W realizacji są obecnie 32 mieszkania szeregowe, a do końca roku planowane jest rozpoczęcie budowy kolejnych 16 lokali. Pierwsze klucze trafią do nowych mieszkańców na początku przyszłego roku.

Projekt Świerkowej Polany to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części aglomeracji poznańskiej. Trzeci etap osiedla w Robakowie zakłada realizację blisko 110 mieszkań w zabudowie szeregowej. – W budowie jest obecnie jedna trzecia z planowanych w tym etapie mieszkań. Aby usprawnić przekazywanie lokali klientom, inwestycję realizujemy budując systematycznie kolejne szeregi, stąd różny stopień zaawansowania poszczególnych budynków. Kluczowe jest jednak to, że prace przy realizacji osiedla przebiegają zgodnie z harmonogramem. – mówi Maja Zdańkowska z firmy Skaland. – Już dziś na większości budynków wykonana jest elewacja oraz zamontowane są okna i drzwi. Równocześnie prowadzimy prace wykończeniowe wewnątrz poszczególnych lokali, a nowo rozpoczęte budynki jeszcze przed zimą zostaną zadaszone – dodaje.

Deweloper oferuje w tej lokalizacji mieszkania w dwóch wariantach, o powierzchni 69 mkw. i 90 mkw. Prócz trzech funkcjonalnych pokoi, aneksu kuchennego i dwóch łazienek, do mieszkania przynależy obszerne poddasze o powierzchni użytkowej ok. 21 mkw. Klienci mogą nabyć lokal w wersji z wykończonym poddaszem lub samodzielnie dokonać jego adaptacji. Mieszkania dostępne są już od 259 tys. zł brutto. W cenę wliczono dwa miejsca postojowe. Dodatkowo do każdego z lokali przynależy ogródek o powierzchni od 30 do 90 mkw.

Nowatorskim rozwiązaniem, które rzadko spotyka się w standardzie deweloperskim, jest oferowany przez firmę Skaland system Fibaro. Zapewnia on pełną swobodę zdalnego sterowania domowymi urządzeniami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Zainteresowani możliwościami Fibaro będą niebawem mieli okazję przetestować system w Robakowie. Deweloper przygotowuje tam mieszkanie pokazowe. – W aranżowanym właśnie lokalu chcemy pokazać jak może wyglądać komfort życia w mieszkaniu, które pozwala cieszyć się przestrzenią piętrowego domku z własnym ogródkiem – opowiada Maja Zdańkowska – Wszystkim zainteresowanym chętnie podpowiemy jak podzielić poszczególne pomieszczenia na funkcjonalne strefy i pokażemy jak estetycznie i praktycznie urządzić własne M nie wydając przy tym fortuny – dodaje.

Robakowo to niewielka i zaciszna miejscowość, położona zaledwie kilkanaście minut drogi od Poznania. W pobliżu znajdziemy wszystko co niezbędne w tym przedszkole, szkołę, kościół i sklepy. Sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia bliskości Trasy Katowickiej. Zaletą jest również ulokowany na obrzeżach Poznania kompleks centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, który stanowi doskonałe zaplecze dla rozwijającej się podmiejskiej sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *