Poszukujesz kameralnego domu w śródziemnomorskim stylu, usytuowanego w okolicy Trójmiasta?

Jest to artykuł przeznaczony właśnie dla Ciebie. mając ten sam problem co Ty, czyli poszukując ciekawej nieruchomości, która byłaby zarazem kameralna, ale i nie wycięta z życia społecznego, która byłaby w oryginalnym stylu śródziemnomorskim, ale nie nad morzem śródziemnym tylko zlokalizowana w Polsce, a jednocześnie najlepiej w okolicy Trójmiasta, znalazłem w końcu to czego tak długo poszukiwałem. Jest to osiedle 20 domków jednorodzinnych położonych na oddzielnych działkach. Wszystko zaaranżowane, zaplanowane i wykonane przez trójmiejskiego dewelopera, firmę K&L, który bezpośrednio sprzedaje domy w Chwaszczynie.

To co charakteryzuje tę inwestycję, to nowoczesny i nietuzinkowy projekt, profesjonalne i estetyczne wykonanie oraz atrakcyjna lokalizacja i cena. Domki dostępne są w standardzie w stanie deweloperskim, jednakże istnieje także możliwość porozumienia się z firmą, by na podstawie oddzielnej umowy zostały one wykończone pod tak zwany „klucz”Domki te będą na pewno ciekawą propozycją dla osób poszukujących nieco spokoju nad polskim morzem, które chciałyby w spokoju móc odpocząć od zgiełku dużego miasta, w śródziemnomorskim otaczającym klimacie, ale bez wyjazdu z rodzimej Polski. Inwestycja nosi nazwę Osiedle Park. Rewerendy i szczegółowe informacje można uzyskać na stronie dewelopera kil.com.pl. Jest to niewątpliwie szybsza i prosta droga do stania się posiadaczem spokojnego i kameralnego domku w okolicy Trójmiasta, na granicy Gdańska.

Inna możliwością jest oczywiście podjęcie samodzielnych działań, czyli znalezienie działki, przeprowadzenie wszelkich czynności i działań formalnoprawnych, następnie przygotowanie projektu, znalezienie firmy budowlanej, materiały, logistyka, dopilnowanie budowy … . Sporo pracy, ale efekt z pewnością powinien nas zadowolić. Musimy się jednak liczyć z tym, że będzie nam niezbędna spora ilość wolnego czasu, którą będziemy mogli poświęcić na realizacje naszej samodzielnej inwestycji, dlatego też w tym wypadku, ja osobiście skorzystam najprawdopodobniej z gotowej opcji zakupu domu w Chwaszczynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *