Parawan nawannowy – wanna z prysznicem w jednym

Aquaform, jeden z czołowych producentów wyposażenia łazienek, wprowadza na rynek łatwy  w montażu parawan nawannowy Modern. Wykonany z bezpiecznego szkła i składany w harmonijkę łączy w sobie funkcjonalność otwartej wanny lub zamkniętego prysznica. Parawan nawannowy pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience,  koszty montażu oddzielnej wanny i prysznica oraz doskonale chroni podłogę przed zalaniem podczas kąpieli dzieci.  

Od dawna istnieje problem, czy lepiej instalować wannę, czy prysznic w łazience. Funkcjonuje obiegowa opinia, że kobiety preferują wannę, a mężczyźni prysznic. Oczywiście przy dostatecznej ilości miejsca w łazience, można zastosować oba rozwiązania. Można też wybrać trzecie „2w1” – prysznic z parawanem nawannowym.

W ofercie firmy Aquaform znajdują się 3 modele parawanów nawannowych Modern: Modern 1, Modern 2, Modern 3. Wszystkie modele wykonane są z bezpiecznego szkła. Wyposażone są w uszczelki elastomerowe, które nie kruszą się, nie zmieniają barwy i są odporne na zanieczyszczenia. Wszystkie posiadają również tzw. Profil U, co usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie parawanu nawet przy nierównej ścianie. Parawan dwuczęściowy Modern 2 oraz parawan trzyczęściowy Modern 3 posiadają możliwość obracania elementów oraz składania harmonijkowego na ścianę. Dzięki temu parawan zajmuje niewiele miejsca w łazience oraz jest wygodny w użyciu.

Kolekcja Modern dostępna jest w trzech różnych kolorach aluminiowych profili- chrom, biały, chrom mat. Szkło parawanu może być przejrzyste lub matowe. Zastosowanie matowego szkła „satinato” pozawala całkowicie „schować się” za ścianą jak w kabinie prysznicowej.

Cała kolekcja Modern skierowana jest do osób, zmagających się z trudnym wyborem między wanną, a prysznicem, ceniących sobie solidne materiały i nowoczesny design. Parawan nawannowy to także idealne rozwiązanie dla osób, które mają dzieci. Parawan uchroni w tym przypadku naszą łazienkę przed nieustannym zachlapywaniem podłogi lub wyrzucaniem zabawek.

Nowa kolekcja parawanów nawannowych Modern pozwala nie tylko rozsądzić spór, czy lepsza jest wanna, czy prysznic. Oferuje również technologię na wysokim poziomie, m.in.: uszczelki elastomerowe i profil U usprawniający montaż. Chcielibyśmy w tej kolekcji zrealizować koncepcję „2w1″,  pomagając rozwiązywać konflikt pomiędzy wyborem prysznica a wanny w małych łazienkach – mówi Anna Grodzka – Główny Technolog Aquaform.

Kolekcja Aquaform Modern – wymiary oraz zakres cen
w zależności od kolorystyki:

Parawan Modern 1
Wymiary: W1400 ZSR670/680
Cena: 570 PLN brutto

Parawan Moden 2
Wymiary: W1400 ZSR810/820
Cena: 780 PLN brutto

Parawan Modern 3
Wymiary: W1400 ZSR1205/1215
Cena: 850 PLN brutto

***

O Aquaform:
Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.  W 2010 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.

Firma może się poszczycić nagrodami zarówno biznesowymi m.in. tytułem Gazeli Roku 2004, jak i produktowymi. W ostatnim czasie wanna linii Simi otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2011”.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *