Adore – światowy lider w produkcji elastycznych paneli podłogowych – już w Polsce

Elastyczne panele podłogowe, podobnie jak na świecie, także w Polsce zyskują coraz więcej zwolenników. Nawiązując wizualnie do piękna naturalnego drewna lub kamienia, dbają o doznania estetyczne tych, którzy zastosowali je w swoich mieszkaniach i domach, jak też klientów biur, urzędów, obiektów handlowych, hoteli, czy restauracji. Walorami użytkowymi przewyższają tradycyjne drewniane podłogi. Panele elastyczne są wodoodporne, łatwe w montażu i pielęgnacji, umożliwiają prostą i szybką wymianę pojedynczych elementów, można je stosować przy ogrzewaniu podłogowym, a chodzenie po nich daje cichszy, bardziej przyjazny dla ucha odgłos niż przy panelach tradycyjnych. Są też cieplejsze w dotyku w odróżnieniu od chłodnych paneli laminowanych.

Dlaczego decydując się na panele LVT (luxury vinyl tile) warto wybrać markę Adore? Dostępne w różnych półkach cenowych, innowacyjne panele są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczne (co potwierdzają odpowiednie certyfikaty) i ekologiczne. Marka skutecznie konkuruje szybkością dostaw i serwisem posprzedażowym, zgodnie z dewizą, że jakość serwisu powinna być przynajmniej tak wysoka, jak jakość produktu.

Od tego roku panele Adore można nabyć już w Polsce. Te, oznaczone logo Adore Touch, trafiają do klientów kontraktowych. Dostarcza je firma Multicontract, współpracująca z dystrybutorami, architektami i dekoratorami wnętrz. Do handlu adresowane są produkty Adore Style. Sieci detaliczne zaopatruje firma Multidecor, a pojedynczych partnerów handlowych – hurtowych, jak i detalicznych – firma Dekordom. Z marką Adore można będzie zapoznać się także podczas najbliższych targów Budma w Poznaniu (w dniach 10-13.3.2015). Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o Adore: www.adorefloors.com, www.multicontract.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *