budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Złap targowe okazje i WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ

2011-08-31

Warszawskie Targi redNet DOM MIESZKANIE

 3 i 4 września 2011 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Podczas inauguracji sezonu oficjalnie zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE, przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

 – Sezon jesienny z Targami redNet zapowiada się bardzo atrakcyjnie – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Specjalnie dla odwiedzających targi przygotowujemy wiele działań ułatwiających im zakup mieszkania czy domu, udoskonalamy sprawdzone już elementy organizowanych przez nas targów i poszerzamy je o nowe.

Wśród nowości wymienić należy m.in. Galerię „Dzielnicowo”, w której znajdą się – pogrupowane dzielnicami – wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów; Giełdę Działek, Gruntów Inwestycyjnych i Rynku Wtórnego oraz Galerię Mieszkań i Domów – w której pokazywane będą, wraz z lokalizacjami, cenami i przykładowymi rozkładami, nieruchomości do wzięcia od zaraz. Dzięki tym trzem nowościom odwiedzający targi szybciej dotrą na stoiska prezentujące ofertę znajdującą się w kręgu ich zainteresowań.

Główną atrakcją jesiennych Targów redNet dedykowanych rynkowi nieruchomości będzie konkurs „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

– Jeśli planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem, obowiązkowo przyjdźcie na nasze targi – mówi prezes Serwatko. – Na Targach redNet DOM MIESZKANIE dowiecie się jak zaaranżować swoje M, by mieszkać modnie i wygodnie. Będziecie również mieli szansę wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie na stoisko konkursowe, wymyślcie nazwę dla nieistniejącego jeszcze osiedla, wpiszcie ją w otrzymany kupon i wygrajcie nagrodę główną – wykończenie w Pakiecie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

Na Targach redNet będzie można wygrać nagrody w przygotowanych przez organizatora konkursach, ale przede wszystkim uzyskać pomoc w wyborze optymalnej oferty: wymarzonego mieszkania lub domu
i taniego kredytu.

– Nasze targi oferują szereg narzędzi ułatwiających wybór nowego lokum – mówi prezes Serwatko. – Na bezpłatnych warsztatach „7 kroków do własnego M” specjaliści omawiają wszystkie etapy związane z zakupem i urządzeniem mieszkania i domu. Na stoisku Targowego Kredytu Mieszkaniowego można uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowego lokum, a w Centrum Informacji Targowej otrzymać plan stoisk z listą wystawców, dzięki któremu łatwiej się poruszać po terenach targowych oraz obszerny Katalog Mieszkaniowy, zawierający systematycznie i szczegółowo przedstawione inwestycje realizowane w ramach aglomeracji warszawskiej. Na Targach redNet można też kupić nieruchomość w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie cenie, niespotykanej w biurach sprzedaży.

Specjalnie na targi wystawcy przygotowują rabaty promocje. Delta Construction Andrzej Szymczak oferuje w cenie domu w zamkniętym, kameralnym podwarszawskim osiedlu Słoneczne Lipowo, pakiet Bezpieczny Dom – kompletny system alarmowy z powiadomieniem patroli interwencyjnych i monitoring opłacony na okres jednego roku. Każda osoba, która odwiedzi stoisko firmy Home Broker i wypełni specjalnie przygotowany kupon targowy, weźmie udział w loterii i będzie miała szansę wygrać: ekspress do kawy Dolce Gusto lub jeden z pięciu pięknych wełnianych koców. Ci, którzy zdecydują się na zakup apartamentu o powierzchni 150 mkw. w inwestycji Dworska 13 w Konstancinie, otrzyma od Iris Investments  Sp. z o.o. gratis jego wykończenie. J.W. Construction Holding S.A. tylko na targach będzie oferowała mieszkania w specjalnych cenach: Osiedle Światowida – 5320 zł za m.kw., Zielona Dolina – 5350 zł za m.kw., Apartamenty Oxygen – 7000 zł za m.kw. i Słoneczny Park – 5290 zł za m.kw. Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. organizują konkurs wiedzy o rynku nieruchomości, w którym za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy otrzymają firmowe gadżety Grupy Polanowscy Nieruchomości; ponadto oferują rabat i preferencyjne ceny na usługi firmy dla klientów, którzy w czasie trwania targów, podpiszą umowę i zapraszają na darmowe porady prawnika, który specjalizuje się w sektorze nieruchomości. Portal domowy.pl organizuje konkurs „Od projektu po dom”, w którym do wygrania jest projekt domu lub aranżacji wnętrza.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach w Centrum MT Polska pojawią się czołowe banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym doradcy z Domu Kredytowego NOTUS oferować będą niespotykany poza targami produkt bankowy – kredyt przyznawany na preferencyjnych warunkach, dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego poszukującego finansowania nieruchomości. Aby skorzystać z tej unikalnej oferty należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego, zarejestrować i podjąć rozmowy z doradcą.

– Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej – podkreśla prezes redNet Media. – Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu lub działki – zapraszam po najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Organizując targi myślimy również o najmłodszych, których zapraszamy do Targowego Przedszkola Family Care – miejsca, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Rodzice bez obaw mogą pozostawić tu dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a samemu udać się na poszukiwanie wymarzonego lokum lub wypić kawę w Kawiarence Targowej, gdzie na spokojnie przeanalizują zebrane informacje.

Jesienne, warszawskie Targi redNet DOM MIESZKANIE wspierają działalność Fundacji Przyjaciółka i Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych. W ramach akcji „Dom pełen radości” redNet Media przekaże na cele obydwu organizacji część dochodu ze sprzedaży biletów wstępu na Targi redNet.

Partnerem Targów jest: Polanowscy Nieruchomości Sp. z o.o. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową www. targirednet.pl. Przypominamy również, że dla odwiedzających targi przygotowaliśmy trzy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy, Mapę Inwestycji Mieszkaniowych i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Wszystkie one będą czekały na Państwa w Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Katarzyna Mejer

źródło: PR

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

targi Rednet targi mieszkaniowe informacje budowlane mieszkanie dom

Zobacz także...

Kupno mieszkania. Którą kondygnację wybrać?

2020-06-04

Kupno mieszkania. Którą kondygnację wybrać?

Planujesz zakup mieszkania już od dłuższego czasu? Zdążyłeś omówić ten temat ze znajomymi i rodziną? Na pewno nie raz słyszałeś różne, często sprzeczne rady odnośnie wyboru właściwego piętra. W poniższym tekście spróbujemy usystematyzować wiedzę na temat wad i zalet mieszkań na różnych kondygnacjach, zwłaszcza tych budzących największe emocje, a więc na parterze i na najwyższym piętrze. więcej...

Zakup mieszkania dla dzieci - inwestycja w przyszłość

2020-05-26

Zakup mieszkania dla dzieci - inwestycja w przyszłość

Odpowiedzialne zarządzanie środkami, jak i mądre inwestowanie jest w tych czasach bardzo ważne, dlatego o przyszłości swoich dzieci warto myśleć już od najmłodszych lat. Zapewnienie dziecku dobrego startu w dorosłość to prawdziwe wyzwanie finansowe. Jedni rodzice wybierają konta oszczędnościowe, tradycyjne lokaty, a inni decydują się na zakup nieruchomości. Podpowiadamy, czy zakup mieszkania dla dziecka może być dobrą inwestycją w przyszłość? więcej...

Niedoceniony element designu wnętrz – włącznik światła

2020-02-14

Niedoceniony element designu wnętrz – włącznik światła

Włącznik światła to element wyposażenia wnętrz, o którym chyba większość osób myśli najmniej, nawet jeśli przykładają olbrzymią troskę do szczegółowej aranżacji domowej przestrzeni. Ot, nieistotny detal. Jednak czy na pewno? więcej...

Jak zapewnić maksymalny komfort w hali stalowej? Czego nie może zabraknąć?

2020-02-10

Jak zapewnić maksymalny komfort w hali stalowej? Czego nie może zabraknąć?

Hale stalowe to nowoczesne konstrukcje, które cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest ich wysoka uniwersalność. Takie obiekty mogą zostać w stu procentach przystosowane do indywidualnych potrzeb. więcej...

Co powinna zawierać umowa deweloperska?

2020-01-10

Co powinna zawierać umowa deweloperska?

Na początku, gdy kupujesz nowe mieszkanie, musisz zawrzeć umowę deweloperską. Konieczne jest, aby była korzystna dla obu stron Musi przede wszystkim zabezpieczać nabywcę. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć przed jej podpisaniem. więcej...